Dzintara dziednīca -  video intervija ar Daigu Brilu

Dziedniece Daiga -visumam jāprasa vienīgi tas, kas patiesi vajadzīgs







Daiga Brila, skaidro kā uzņemt enerģiju no kokiem

DZIEDNIECE DAIGA BRILA (no kreisās) Vecsatiķu parkā skaidro, ka, vēršoties pēc palīdzības pie koka, jāiedomājas savas kājas par tā saknēm, rokas — par zariem.

FOTO — ULDIS PŪCE

Daudz interesentu piedalījās nodarbībā, ko Vecsatiķu parkā vadīja dziedniece un koku enerģētikas pētniece DAIGA BRILA.

Viņa atgādināja, ka cilvēks ir dabas daļa ar savu enerģētiku, arī kokiem, citiem augiem, akmeņiem ir sava enerģētika. Ir koki-vampīri, kas atņem lieko enerģiju, un koki donori, kas uzlādē, taču nav cilvēkam derīgu vai nederīgu koku.

Ikreiz, ejot mežā pēc enerģētiskās palīdzības, ar mežu domās jāsasveicinās un jālūdz palīdzēt, aizejot par palīdzību jāpateicas. Vislabāk koku enerģētiku uzņemt agrā rītā, pēc pulksten 7 tā būtiski samazinās, ir aptuveni tāda kā ziemā.

Pīlādzis, raganu koks, ir spēcīgs vampīrs, bet tas uztver negatīvo, ļauno, tādēļ tā zariņus aizsardzībai iesprauž pie mājas un citu ēku durvīm. Koki-vampīri ir arī papeles, apses, egles. Tīrā egļu mežā attīrās cilvēka enerģētika, tās patur cilvēka bailes, palīdz cilvēkiem ar iekaisumiem, pēc lūzumiem, kuņģa slimībās, savācot lieko enerģētiku. Paberzējot starp plaukstām egles čiekuru, satraukts cilvēks nomierinās.

Ja kāds jūtas noguris, pārdzīvo problēmu, aizvainojumu, slimo, der pastaigāties skuju koku mežā, kur negatīvā enerģētika tiek it kā izķemmēta. Tomēr, ja spēcīgi sāp galva, ir sirds mazspēja, nevajadzētu iet priežu silā, bet turp var doties elpceļu slimību gadījumā. Priede akumulē saules enerģiju, pumpuri tējās ir dziednieciski. Pavasarī vajadzētu apēst dienā ap 10 pumpuru. Arī priežu čiekuri satur vielas, kas palīdz apaukstēšanās gadījumā.

Papeles, apses ļoti labi mazina depresiju, apses palīdz arī tiem, kas raksta projektus. Ejot pie tām, ļoti precīzi jānoformulē vēlme, jo kosmoss ir kā milzīgs interneta veikals, kur caur kokiem var pasūtīt vajadzīgo preci. Ja netic, ka piepildīsies, pirkums tiek atsaukts.

Dziedniecībā biežāk izmanto Latvijas bērzu — tas ir gan donors, gan vampīrs atkarībā no cilvēka vajadzībām. Nomierina, palīdz sakārtot domas, pie bērza labi ierīkot atpūtas vietu, bērnu rotaļu stūrīti.

Īve ir ļoti indīgs un arī vērtīgs augs, spēcīgi enerģētiku attīra arī kadiķis, ik pa laikam tā zariņu der pakvēpināt telpās, lai atvairītu sliktu enerģētiku. Jauniegādātā īpašumā jāizkūpina visas telpas. Mājā var turēt kadiķa ripiņas vai paliktnīšus.

Ozols ir vīrišķīgs koks donors ar ļoti spēcīgu bioenerģētiku, taču zem tā nevajadzētu uzturēties cilvēkiem ar valdonīgu raksturu, jo ozols to vēl pastiprina. Dod enerģiju arī fiziskā nozīmē — spēku, sparu.

Ar liepām, ābelēm jādraudzējas sievietēm, viņas šiem kokiem var uzticēt savus pārdzīvojumus. 

Kļava maigi sakārto asinsrites sistēmu, nomierina sakāpinātas emocijas, bet ceriņš palīdz risināt sarežģītas attiecības.

Plūškoki liecina par turību, piesaista naudu. 

Vītols ir sievišķības simbols un stimulē šādu enerģiju, attīra no negatīvām domām, kas varētu izraisīt slimības. Tas jāstāda iebraucamā ceļa galā, jo aizsargā sētu, apdzīvotu vietu. 

Ošiem ir gan vīrišķā enerģija (vakaros), gan sievišķā (no rīta). Ļoti spēcīgs biostimulators ir skābardis, tas dāsni dala enerģētiku, lai cilvēka prāts būtu stabils, nomierinātos.

Nopirktā vai mantotā īpašumā neviens koks nav lieks, jo tie auguši mājas saimes veselībai. Ja izlems nozāģēt, piemēram, stādītu lielu ozolu, cilvēks pats sev var atņemt enerģiju un kaitēt arī savai dzimtai.

Jaunus kokus nevajadzētu stādīt uz ūdens āderu krustpunkta, izņemot egles. Tūjas un egles nav vēlams stādīt vienu pretī otrai pie ceļa vai takas, kur ikdienā staigā. Pa pāriem drīkst stādīt citu sugu kokus. Pie katras mājas būtu jābūt dievkociņam, kas ir sievietes, pavarda uzturētājas, palīgs.